Tým CityGlide

Vězte, že za CityGlide nestojí žádní Anonymous s maskou Gyue Fawkse, kterého "by the way" poměrně rozebíráme v našem průvodci Londýnem.

Je nás pár a se skupinou spolupracovníků z nejrůznějších oborů vám přinášíme obsah, který v této formě jinde nenajdete. Do svých průvodců dáváme vše a věříme, že díky Vašemu zájmu v tom budeme pokračovat

Marek Vosecký

(marketing a exekutíva)

Vizionář a zároveň hlavní detailista CityGlide, dovedl audioprůvodce do současného stavu;) Zabývá se především rozvojem produktů, marketingem, tvorbou webové stránky a kope dopředu vývoj naši nové mobilní aplikace.​

Známý je tedy nejen z role Ferdy mravence☺, ale i z hudební kapely Nukleární vokurky. Svůj hlas vzhledem k profesnímu opotřebení audioprůvodci nepropůjčil.

Michaela Froňková

(autorka a editorka průvodců)

Duše CityGlide, nadšená plánovačka a cestovatelka. Vystudovala cestovní ruch a nyní je hlavní protagonistkou tvorby obsahu pro průvodce CityGlide.

Permanentně pro vás vyhledává a zpracovává informace o zajímavých místech, které byste neměli při své návštěvě vynechat.

Jarmil Škvrna

(spíkr)

Herec a fotbalový nadšenec (Řepka) je mediálně známý především ze seriálu a filmu Okresní přebor, ale také z televizních reklam na RWE či plastová okna. :)

Vystupuje v řadě divadelní her jak pro mladší tak i dospělé diváky. Obzvlášť doporučujeme pikantní komedii Láska a párečky. Svou bezprostřední povahou a smyslem pro komičnost dodal audioprůvodcům šťávu, která Vám nepřestane chutnat. 

 

Denisa Nová

(spíkr)Divadelní herečka, režisérka a pedagožka na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze obohacuje audioprůvodce nejen šarmantním hlasem, precizní přípravou, editorskou spoluprácí, ale i nadšením pro vše francouzského původu. S jejím výkladem si návštěvu míst opravdu užijete.


 

3Bees - Honza Balcar

(sound master)

Multiinstrumentalista a zvukový inženýr s neskutečnou kreativitou a originalitou nepůsobí jen v nahrávacím studiu, ale svůj talent prezentuje v několika hudebních skupinách a kulturních představeních. Známý je z kapel Nukleární vokurky, Neosaound, Carnem a z divadelních představení dílny La Fabrika.

U audioprůvodce dával dohromady samozřejmě vše co se týká zvuku, slovy počínaje a hudebním doprovodem, který povyšuje požitek z poslechu o třídu výš, konče.