O CityGlide a audioprůvodci

Co je audioprůvodce?

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním.

Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Jak to funguje?

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace.

 

Naši průvodci​​

Jak audioprůvodce pořídit?

Vyberte si jednoho z našich audioprůvodců

Zvolte způsob platby

Vyplňte krátký formulář (pryč s nákupním košíkem :))

Po zaplacení obdržíte odkaz ke stažení

Stáhněte soubory do svého počítače a přehrajte do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Proč náš audioprůvodce?

Jak už bylo řečeno: nehledáte na místě informace v knížkách, ale pohodlně posloucháte a zároveň sledujete to, o čem se mluví a nebo to, co se děje všude kolem.Informace posloucháte v českém jazyce a byť se do zdá podivné :), audionahrávku si můžete kdykoliv pozastavit nebo znovu pustitNaše průvodce namluvili profesionálové z herecké branže, takže mu dodávají jistý šmrnc a zábavnost.

Chci o nich vědět vícAudioprůvodce si jednoduše stáhnete přes počítač do svého mp3 přehrávače, mobilního telefonu nebo jako aplikaci pro iPhone.Neplatíte vysoké částky za místní průvodce a nejste na nikoho vázáni, nikdo Vás nezdržuje. Prostě si udáváte vlastní tempo.​

Jste pár nebo rodina? Můžete zaplatit jen za jednoho průvodce v MP3. Sami si zvolte, jestli nám chcete dát víc. Je to opravdu na Vás.