Často kladené otázky

Vše, co chcete vědět a báli jste se zeptat. 

Pokud nenaleznete odpověď na vaši otázku, napište nám.

01

Pro jaká zařízení je audioprůvodce určen?

Naši audioprůvodci jsou určeni pro všechna zařízení, která umožňují přehrát MP3 audio. Můžete ho tedy stáhnout jak do vašeho mp3 přehravače, tak do mobilního telefonu s dostatečnou kapacitou paměti (přibližně 100MB).

Při zakouení průvodce na CD, obdržíte záznam v audio a MP3 verzi. CD průvodce si pak můžete přehrát ve Vašem CD přehrávači nebo MP3 zařízení.

 

02

Jak můžu za audioprůvodce zaplatit?

 

1. Platební kartou přes systém PayPal
Platba kartou = okamžitá platba = stažení audioprůvodce do 3 hodin od úspěšné transakce
Služba PayPal je velmi rozšířenou a naprosto bezpečnou bránou pro platby kartou na internetu. Službu PayPal využívají miliony internetových uživatelů a ani obchodník (tedy my) nemá přístup k údajům Vaší karty.

Není nutná další registrace. Stačí vyplnit několik údajů o kartě a jejím držiteli.  Menší nevýhodou je, že systém PayPal zatím nepodporuje český jazyk.

Zde je Nápověda pro ty co nemluví anglicky.

2. Bankovním převodem
platba bankovním převodem = převod do 3 pracovních dnů = stažení audioprůvodce do 3 dnů od objednávky

Pokud se rozhodnete platit bankovním převodem, platbu prosím poukažte na číslo účtu, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu objednávky.

Odkaz ke stažení audioprůvodce Vám zašleme ihned po obdržení platby na náš účet, což může trvat až 3 pracovní dny. Pokud potřebujete mít audioprůvodce k dispozici dříve, cenu prosím zaplaťte platební kartou.

03

04

Za jak dlouho dostanu objednaného audioprůvodce

Odkaz pro stažení audioprůvodce Vám zašleme do Vaší e-mailové schránky maximálně 3 hodiny poté, co obdržíme vaši platbu, s ohledem na naši provozní dobu.​1. Po úspěšné platbě kartou přes PayPal obdržíte odkaz do 3 hodin.

2. Pokud platíte bankovním převodem může to trvat až 3 pracovní dny. Pokud to je nutné, můžete nám zaslat také potvrzení z banky a objednávku můžeme vyřídit dříve.
3. Při objednání průvodce na CD obdržité audioprůvodce do 3 pracovních dnů poštou.

Standardní provozní doba:
Po-Pá od 8 do 20 hod

 

 

V jaké podobě audioprůvodce dostanu?

Odkaz ke stažení
Zakoupeného audioprůvodce si budete moci stáhnout přímo z našeho webu. Poté, co od Vás obdržíme platbu, zašleme Vám e-mailem odkaz pro stažení.

Jednotlivé mp3 a doplňující dokumenty budou zabaleny ve formátu ZIP. Tento soubor rozbalíte poklikáním a jednotlivé soubory zkopírujete do libovolného adresáře ve vašem počítači a posléze je přehrajete do mp3 přehrávače nebo telefonu.