Napište nám: info@audiopruvodce.cz  ​
Zajděte na náš facebook
  • Wix Facebook page

2014 © Copyright Audioprůvodce CityGlide

O CityGlide a audioprůvodci

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním.

Pokud se chystáte Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Co je audioprůvodce?

Jak to funguje?

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace.Uživatelé iPhonů si brzy budou moci stáhnout zcela novou a vyšperkovanou aplikaci, která kombinuje audio, obrázky, text a hlavně mapu.

Jak audioprůvodce pořídit?

Vyberte si jednoho z našich audioprůvodcůZvolte způsob dodání a platbyVyplňte krátký formulář (pryč s nákupním košíkem)Po zaplacení obdržíte odkaz ke staženíStáhněte soubory do svého počítače a přehrajte do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Poznámka: Uživatelé iPhonů to budou mít brzy ještě jednodušší.

Proč náš audioprůvodce?

Jak už bylo řečeno: nehledáte na místě informace v knížkách, ale pohodlně posloucháte a zároveň sledujete to, o čem se mluví a nebo to, co se děje kolem.Informace posloucháte v českém jazyce a byť se do zdá podivné :), audionahrávku si můžete kdykoliv pozastavit nebo znovu pustitNaše průvodce namluvili profesionálové z herecké branže, takže mu dodávají jistý šmrnc a zábavnost. Chci o nich vědět vícAudioprůvodce si jednoduše stáhnete přes počítač do svého mp3 přehrávače, mobilního telefonu nebo si ještě jednodušeji stáhnete naši aplikaci pro iPhone.Neplatíte vysoké částky za místní průvodce a nejste na nikoho vázáni, nikdo Vás nezdržuje. Prostě si udáváte si vlastní tempo.​

Jste pár nebo rodina? Můžete zaplatit jen za jednoho průvodce. Sami si zvolte, jestli nám chcete dát víc. Je to opravdu na Vás

 

Další informace

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now